
Світильник світлодіодний типу high bay GTV ATLANTA, 140-170-200 Вт, 150 лм/Вт, CCT, AC100-240В, IP65
5 890 ₴
- В наявності
- Код: 6_26634
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник ATLANTA LED highbay - це сучасне та ефективне освітлювальне рішення, призначене для промислового, складського та висотного застосування. Завдяки інноваційній функції регулювання потужності користувач може регулювати яскравість світильника відповідно до своїх індивідуальних потреб, вибираючи з трьох рівнів потужності: 200 Вт, 170 Вт або 140 Вт. Маючи світлову ефективність 150 люмен на ват, ATLANTA забезпечує відмінне освітлення з низьким споживанням енергії. Крім того, можливість зміни колірної температури (ЦКТ) дозволяє підлаштовувати колір світла під специфіку освітлюваного місця, що підвищує комфорт роботи і безпеку. Джерело живлення змінного струму 100-240 В забезпечує широкий спектр застосувань і гнучкість у встановленні, а високий клас захисту IP65 забезпечує повний захист від пилу та струменів води, що робить світильник стійким до суворих умов навколишнього середовища. Світильник ATLANTA highbay - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійне, енергоефективне та універсальне світлодіодне освітлення, яке можна легко адаптувати до мінливих умов та потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 90 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 320 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова віддача | 150 лм/Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Заявлений термін служби | 60000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Колір світла | теплий – нейтральний – холодний |
| Колірна температура | 3000-4000-6000K |
| Матеріал корпусу | Алюміній, чавун |
| Місце установки | устілка |
| Напруга живлена | 180-250V |
| Потужність | 140-170-200 |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 890 ₴






