
Світильник світлодіодний GTV ATOL, 32 Вт, 2560 лм, 4000K, AC180-250В, IP54, Ø400 мм, хром
1 471 ₴
- В наявності
- Код: 6_24627
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протягом багатьох років плафони поєднували в собі функціональні та декоративні якості. Класична кругла форма ідеально підходить для вітальні, їдальні та спальні. Крім того, завдяки обробці в наймодніших кольорах, він може цікаво урізноманітнити офісний простір. Завдяки класу захисту IP54 ATOL ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Світильник випромінює світловий потік 2560 Лм у нейтральному кольорі 4000 К. ATOL характеризується низьким профілем – всього 3 см заввишки. Його можна використовувати в різних приміщеннях і поєднувати з багатьма напрямками дизайну інтер'єру. Круглий корпус виготовлений з міцного полікарбонату. Білий розсіювач розподіляє світло на велику площу, що робить ATOL ідеальним рішенням для основного освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність | 32 Вт |
| Світловий потік | 2560 лм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 400 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Колірна температура | 4000 |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471 ₴

