
Світильник садовий куля GTV MARMO, E27, макс. 20Вт, IP65, d38см, пластик (OS-MARMO38-00)
3 382 ₴
- В наявності
- Код: 6_19939
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Діаметр | 380 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлена | 220V |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип | декоративні|паркові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 382 ₴










