
Світильник садовий з розеткою GTV CORTA-P 80, E27, max.25W, IP54, стовпчик, графіт (OS-CORP80G-30)
2 212 ₴
- В наявності
- Код: 6_20269
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 25 Вт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| За типом монтажу | наземний |
| Колір корпусу | Графіт |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220V |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Тип | паркові|сучасні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 212 ₴



