
Світильник садовий GTV MEDIO-P 50, E27, MAX.15W, IP54, стовпчик, графіт (OS-MEDP50-30)
2 147 ₴
- В наявності
- Код: 6_21705
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 15 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| За типом монтажу | наземний |
| Колір корпусу | Графіт |
| Матеріал корпусу | Алюміній, ПК |
| Місце встановлення | для доріжок|для тераси |
| Напруга живлена | 220V |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Тип | паркові|сучасні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 147 ₴




