
Світильник садовий GTV MARMO X60, E27, max20W, IP65, 60см, пластик (OS-MARMOX60-00)
4 553 ₴
- В наявності
- Код: 6_26179
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей унікальний світильник стає популярним в домашніх садах та в зелених просторах готельних та ресторанних комплексів, вводячи дух сучасності та непомітного, але витонченого шику. Світильник MARMO STONE ідеально підходить для газонів, де створює м'яке та приємне освітлення, стимулюючи вас проводити час на відкритому повітрі. Корпус світильника виконаний з полікарбонату імітуючи твердий камінь, що приховує два патрони E27. При виборі лампи варто пам'ятати, що її потужність не повинна перевищувати 20W. Світильник комплектується інтегрованим кабелем живлення 2,5 метра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 2,5м |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Розмір | 600х270мм |
| Тип | декоративні|паркові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 553 ₴







