
Світильник садовий GTV MARINA-P, E27, max.20W, IP54, стовпчик, 57см, чорний (OS-MARINAP-00)
1 458 ₴
- В наявності
- Код: 6_20615
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| За типом монтажу | наземний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, ПК |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220V |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Тип | декоративні|Фонарь|паркові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 458 ₴




