
Світильник садовий GTV LUSTINO-P 50, GU10, max.20W, IP44, 500 мм, стовпчик (OS-USTIP40-30)
1 582 ₴
- В наявності
- Код: 6_21985
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний садовий світильник трикутної форми, який додасть привабливості вашій території. Рухлива головка світильника дозволяє вибирати кут світла, що дає різні можливості освітлення газону. Його універсальний антрацитовий колір підійде до будь-якого кольору будівлі. У розсіювачі знаходиться патрон GU10, який дозволяє використовувати будь-яке джерело світла з таким самим цоколем. Найкраще виглядають лампи зі скляною колбою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| За типом монтажу | наземний |
| Колір корпусу | Графіт |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220V |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип | паркові|сучасні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 582 ₴





