
Світильник подвійний GTV CAMPIONE II, алюміній, G9, IP20, max.40W, IP20, квадратний, чорний (OS-CAMD40WG9KW-00)
870 ₴
- В наявності
- Код: 6_21733
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подвійні світильники Campione від польської ТМ GTV lighting виконані в корпусі з алюмінію, круглої та квадратної форми, у білому або чорному кольорі. Дані світильники сумісні з лампою «капсулою» G9 і використовуються лише для внутрішнього освітлення. Стриманий, мінімалістичний дизайн і багата функціональність цих світильників безсумнівно заслуговує на увагу. Чудово підійдуть для додаткового декоративного освітлення як житлових, так і офісних та торгових приміщень. Вся продукція має європейські сертифікати якості і виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 40 Вт/год |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | G9 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місце встановлення | Стіни |
| Напруга живлена | 220V |
| Розмір | 101X103X83мм |
| Тип | сучасні |
| Форма світильника | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴




