
Світильник настінний подвійний GTV LED VALLA 8W, IP54, 4000K
1 281 ₴
- В наявності
- Код: 6_18830
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 8 Вт/год |
| Світловий потік | 640 лм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 4000 |
| Місце встановлення | Стіни |
| Напруга живлена | 220V |
| Розмір | 116х115х30мм |
| Тип | Подвійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 281 ₴



