
Світильник врізний точковий GTV PARMA, IP20, старе золото (сталь)
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 6_18844
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точковий неповоротний світильник GTV , серії PARMA п ризначений для ламп типу MR16. Виконаний в квадратній або круглій формі, в корпусі зі сталі в різноманітних кольорах. Максимальна допустима потужність джерела світла 50 Вт. Точковий врізний світильник призначений для освітлення внутрішніх просторів різних видів приміщень. Корпус зі сталі гарантує міцність і бездоганний зовнішній вигляд світильників на довгі роки. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Квадратна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 50 |
| Розмір | 74х74мм |
| Тип | для натяжних стель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴

