
Світильник врізний точковий GTV ELVA, IP54, Ø85x45mm, Чорний (OP-ELVAOCC-00)
419 ₴
- В наявності
- Код: 6_20654
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| За типом монтажу | Врізний|Точковий врізний |
| Напруга живлена | 220V |
| Розмір | 85х45мм |
| Тип | для натяжних стель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴



