
Світильник аварійний акумуляторний GTV SAHER-1 LED DUO, 3W, 6400K, IP65, 1 год. (дворежимний) (LD-SAHER1-DU)
1 683 ₴
- В наявності
- Код: 6_20485
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. В комплекті зі світильником наклейка зображена на фото. Є можливість замовити додаткову наклейку з будь-яким зображенням або надписом. Вартість додаткової наклейки - 50грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Потужність | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заявлений термін служби | 400000 рік |
| Колір світла | Білий |
| Напруга живлена | 220V |
| Особливості | 3 години автономної роботи |
| Розмір | 350/117/76мм |
| Температура світла | 6400 |
| Тип | аварійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 683 ₴

