
Світильник GTV трековий 1-фазний, SOLIS, GU10, IP20, круглий, чорний (XLT-SOL2-GU10-10)
812 ₴
- В наявності
- Код: 6_22308
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однофазні світильники GTV - це освітлювальні прилади, що підключаються до однофазної електромережі, яка є найбільш поширеною в побутових і комерційних приміщеннях. Вони призначені для використання в інтер'єрах і можуть бути встановлені в різних приміщеннях, таких як офіси, магазини, житлові будинки тощо. GTV - це відомий виробник освітлювального обладнання, який пропонує широкий асортимент продукції. Світильники GTV відрізняються високою якістю, стильним дизайном та енергоефективністю. Однофазні світильники можуть бути представлені в різних варіантах: підвісні, стельові, поворотні тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Особливості | Однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴



