
Світильник GTV SANGUESA KAM, max.40W, E27, IP54, білий корпус
299 ₴
- В наявності
- Код: 6_20198
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антивандальні світильники GTV - це вироби, які широко використовуються в різних місцях, таких як сходові клітки, підвали та інші приміщення, що вимагають підвищеного рівня захисту. Вони були розроблені для тривалої та надійної роботи, що підтверджується 5-річною гарантією. Завдяки можливості незалежного вибору джерела світла, світильники GTV дозволяють здійснювати повну персоналізацію та адаптацію до конкретних вимог до освітлення кожного проекту. Це робить їх ідеальними продуктами як для комерційного, так і для приватного використання, гарантуючи надійність і тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Колір | Білий |
| Потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IK | IK05 |
| Матеріал корпусу | ABS, Скло |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Розмір | 175х106мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴






