
Світильник GTV ROSALI, 325х325мм, 4000K, 24W, 1920Lm, AC180-250V, 50/60Гц, PF>0,5, IP44, квадратний, білий
821 ₴
- В наявності
- Код: 6_27242
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний стельовий світильник ROSALI поєднує в собі елегантність і функціональність. Дана модель має потужність 24 Вт і забезпечує яскраву світловіддачу 1920 Лм, що дозволяє ефективно освітлювати приміщення. Відмінним елементом дизайну є хромована облямівка, яка вписується в багато сучасних дизайнів інтер'єру. Стельовий світильник енергоефективний завдяки використанню світлодіодної технології, що робить його екологічним і економічним, оскільки знижує експлуатаційні витрати. Цей виріб є ідеальним вибором для офісів, віталень, кухонь або коридорів, де важливе хороше освітлення в поєднанні з естетикою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Колірна температура | 4000 |
| Напруга живлена | 220V |
| Розмір | 325х325х65мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821 ₴

