
Світильник GTV LONDON, 10W, IP54, 220-240V, 4000K, 78см, чорний (LD-LON10W78P-10)
3 041 ₴
- В наявності
- Код: 6_24630
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садові світильники London – це стильне та сучасне рішення для освітлення відкритих просторів. Вони складаються з двох стовпів різної висоти, 58 см та 78 см, та бра, які разом утворюють згуртований та естетичний набір. Ці світильники оснащені енергозберігаючими світлодіодами, що випромінюють нейтральне світло з колірною температурою 4000 K, завдяки цьому вони створять приємну атмосферу та ідеально висвітлюють довкілля, забезпечуючи комфорт та безпеку під час вечірніх прогулянок або зустрічей на свіжому повітрі. Світловий потік – 720 лм. Це дозволить ефективно освітлювати великі площі. Кожна з ламп має клас захисту IP54, це означає, що вони стійкі до пилу та вологи, що необхідно для зовнішніх умов. Це робить садові світильники London не тільки стильними, але й міцними та стійкими до несприятливих погодних умов. Корпуси світильників виготовлені з алюмінію, що надає їм елегантного та сучасного вигляду, забезпечуючи при цьому міцність та довговічність конструкції. Алюміній також легкий та простий у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 78 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| За типом монтажу | наземний |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Колірна температура | 4000 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Розмір | 780х134мм |
| Тип | паркові|сучасні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 041 ₴






