
Світильник GTV LED TWINS (врізний), 16W (12W+4W), IP20, 3000K 3 режими
432 ₴
- В наявності
- Код: 6_18804
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність | 16 Вт/год |
| Світловий потік | 1140 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 3000 |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴


