
Світильник GTV IBIZA для свiтлодiодних ламп Е27, max.40W, IP44, плафон скляний
248 ₴
- В наявності
- Код: 6_21855
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антивандальні світильники GTV - це вироби, які широко використовуються в різних місцях, таких як сходові клітки, підвали та інші приміщення, що вимагають підвищеного рівня захисту. Вони були розроблені для тривалої та надійної роботи, що підтверджується 5-річною гарантією. Завдяки можливості незалежного вибору джерела світла, світильники GTV дозволяють здійснювати повну персоналізацію та адаптацію до конкретних вимог до освітлення кожного проекту. Це робить їх ідеальними продуктами як для комерційного, так і для приватного використання, гарантуючи надійність і тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Колір | Білий |
| Потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту IK | IK05 |
| Матеріал корпусу | ABS, Скло |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Розмір | 185х93мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴

