
Світильник GTV ARALIA, G9, max.20W*2, IP20, сталь, подвійний (OS-AR2G9-10)
974 ₴
- В наявності
- Код: 6_20785
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Потужність | 2 Вт/год |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | G9 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібний |
| Матеріал каркаса | Сталь, скло |
| Місце встановлення | у передпокій |
| Напруга живлена | 220V |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Двойной|спрямований|сучасні |
| Форма світильника | Спот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 974 ₴

