
Світильник 30W вулично-парковий GTV PARKER III LED, IP65, 4000K, сірий
2 266 ₴
- В наявності
- Код: 6_20612
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник PARKER III LED Street & Park - це надійний вибір для тих, хто шукає довговічне, ефективне та надійне зовнішнє освітлення. Завдяки високій світловіддачі та стійкості до суворих погодних умов, він є ідеальним продуктом для освітлення парків, вулиць та інших громадських місць. Світлова віддача світильника становить 100 люмен на ват. Світильник може працювати при температурі від -20°C до +30°C. Захист IP65 гарантує високу стійкість до пилу та води. Для підключення лампи необхідно використовувати круглий провід. Для підключення світильника до блоку живлення рекомендується використовувати водонепроникний роз'єм WZL2 з лінійки GTV. Сам світильник не має можливості регулювання кута нахилу. Якщо необхідне регулювання, використовуйте відповідний коннектор: З'єднувач SA1: для ламп потужністю 30 Вт і 50 Вт З'єднувач SA2: для ламп потужністю 80 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| За типом монтажу | Консоль |
| Заявлений термін служби | 25000год |
| Колірна температура | 4000 |
| Матеріал корпусу | Алюміній, чавун |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Розмір | 470х170х75мм |
| Тип | паркові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266 ₴

