
Світильник 19W GTV ORIS PLUS, 4000K, IP20, 120°, чорний (LD-ORN19W-NBP-10)
671 ₴
- В наявності
- Код: 6_21565
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність | 19 Вт |
| Світловий потік | 1520 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 224 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 4000 |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴

