
Розетка меблева GTV SOFT 3xSchuko, кабель живлення з вилкою, алюміній, НОВА ПАНЕЛЬ (AE-PBSC3GS-53N)
2 003 ₴
- В наявності
- Код: 6_27823
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна конструкція ідеально підійде, якщо не вистачає місця для стандартного розгалужувача потужності. Універсальне використання дозволяє встановлювати, наприклад, стільницю, кухонну стільницю або верстак. Подовжувач дозволяє підтримувати порядок в будь-якому офісі, кухні і навіть в майстерні. Сатинове покриття надає йому елегантності і приємне на дотик. Сама установка в стільницю тривіальна. У комплекті з виробом поставляється шнур живлення довжиною 1,5 метра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 250 мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 3 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 003 ₴

