
Розетка меблева GTV CHARGER MINI 60mm, 1x розетка Schuko, 1xUSB-C, кабель 1,9m, алюміній
1 580 ₴
- В наявності
- Код: 6_28096
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактні подовжувачі з невеликим розміром знадобляться на невеликих поверхнях, наприклад, на письмових столах та столиках у кімнатах підлітків та студентів. Подовжувач буде чудово працювати і в інших умовах – на кухні або в готельному номері. Зарядний пристрій Mini легко встановити – достатньо просвердлити отвір діаметром 60 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина кабелю | 1,9м |
| Діаметр | 71 мм |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 1 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴


