
Профіль GTV GLAX для світлодіодної стрічки, для плит ГК, не анодований, 3м
921 ₴
- В наявності
- Код: 6_20768
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Архітектурні профілі створювалися для використання в офісних приміщеннях. Однак їх швидко адаптували під будинки і квартири. Крім основної функції підсвічування інтер'єрів, вони дозволяють створювати оригінальні прикраси, де обмеженням є тільки людська фантазія. Підсвічування стелі нарешті стала простою, потрібно лише посадити профіль на край гіпсокартону, змонтувати стрічку і все готово. На відміну від традиційного способу, алюмінієвий профіль ефективно розсіює тепло від світлодіодної стрічки, запобігаючи її передчасне горіння. Простий монтаж; Ефективно розсіює тепло від стрічки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Довжина | 3 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14,3 мм |
| Колір | Срібний |
| Температурний режим роботи | до +65 C |
| Тип | Накладний |
| Ширина | 9,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921 ₴






