
Профіль GTV GLAX MINI для світлодіодної стрічки, накладний, 3 м
244 ₴
- В наявності
- Код: 6_21929
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час роботи світлодіодна стрічка виділяє тепло, яке необхідно з неї розсіювати. В іншому випадку стрічка може передчасно зноситися. Спеціальні алюмінієві профілі GLAX використовуються для розсіювання тепла від стрічки. Для того щоб ефективно розсіювати тепло від стрічки до алюмінієвого профілю, стрічка повинна прилипати до нього всією своєю поверхнею. Тому, перш ніж вклеїти світлодіодну стрічку в профіль GLAX, необхідно знежирити її центр. Застосовувані профілі дуже часто вибираються покупцями завдяки дуже простий збірці. У випадку з мікропрофілем використовуються спеціальні кріпильні кронштейни, що мають невеликі вигнуті лопаті, які утримують профіль на місці. Рекомендується, щоб відстань між захопленнями було не більше 1 метра. Кріпильні кронштейни прикручуються до обраної поверхні гвинтом Ø 3 з конічною головкою. Дуже важливо, щоб діаметр головки гвинта не перевищував 6 мм. Міні-профіль характеризується невеликим розміром 14х7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Довжина | 3 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6,6 мм |
| Колір | Срібний |
| Температурний режим роботи | до +65 C |
| Тип | Накладний |
| Ширина | 9,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴





