
Профіль GTV GLAX MINI для світлодіодної стрічки, для полиць, 2 м
322 ₴
- В наявності
- Код: 6_20547
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поличний профіль може використовуватися як зі скляними полицями, так і з дерева або меблевого щита. Профіль кріпиться двостороннім скотчем до поверхні полки. Саму полицю слід відсунути від задньої частини шафи на 17,2 мм. Для скляних полиць можна використовувати до 3 світлодіодних стрічок. Один світить вгору, інший вниз і третій через скло, даючи дивовижний ефект розщеплення світла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Довжина | 2 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12,8 мм |
| Колір | Срібний |
| Температурний режим роботи | до +65 C |
| Тип | Накладний |
| Ширина | 9,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴



