
Прожектор з акумулятором GTV ONYX, power bank, 20W, IP54, 120°, 6400K, синій (LD-OXCX20W-64)
2 307 ₴
- В наявності
- Код: 6_20413
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переносний світлодіодний прожектор з акумулятором GTV, серії ONYX. Виконаний в корпусі з полікарбонату синього кольору, захищений за стандартами IP і IK. Конструкція дозволяє надійно встановити прожектор там, де він необхідний. Зручно вирішувати завдання, як загального, так і акцентного освітлення будинку, саду, зони відпочинку. Використовується як для зовнішнього, так і для внутрішнього освітлення, з можливістю створення освітлення в умовах підвищеної вологості і запиленості . Характеристики: USB зарядка 1м. Li-ion акумулятор на 4000мА 3.7В. Три режиму освітлення. Функція Power Bank . Гнучкість монтажу, завдяки можливості установки під різним кутом і можливості монтажу на поверхню за допомогою підставки і / або установки на штатив. Наявність акумулятора. Ступінь захисту IP54 - захист від накопичення пилу і захист від бризок води з будь-яких напрямків. Дуже гарна передача кольору. Стійкість до перепадів напруги. Економне і екологічне рішення. Відсутність пульсацій, менше 1%. Відповідність всім європейським стандартам безпеки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заявлений термін служби | 25000 г |
| Колірна температура | 6400 |
| Напруга живлена | 5V |
| Особливості | Функція power bank |
| Розмір | 173х128х44мм |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 307 ₴






