
Подовжувач для офісу GTV AE-PBKT4S-80, кутовий, 4 x гнізда SCHUKO, срібний
1 225 ₴
- В наявності
- Код: 6_20297
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTV AE-PBKT4S-80 - настільний подовжувач, на 4 гнізда SCHUKO. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. Характеристики: MAX - 3600 W IP20 1,5м провід Робоча напруга: 220-240В / 50-60Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 52 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 277 мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 4 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225 ₴



