
Подовжувач для офісу GTV AE-BPW3GS-80 (вбудовується в стіл), 3 гнізда SCHUCKO, срібний
1 414 ₴
- В наявності
- Код: 6_20287
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTV AE-BPW3GS-80 - висувний настільний круглий подовжувач, на 3 гнізда. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. Характеристики: MAX - 3600 W IP20 1,5 м Діаметр врізного отвору 100мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 293 мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 3 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 414 ₴



