
Подовжувач врізний в стіл GTV AE-BPW3S100U-53 COMFORT, 3xSCHUKO, 2xUSB 5V 2.4A, алюміній, кабель 1.5м
2 993 ₴
- В наявності
- Код: 6_20344
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTV AE-BPW3S100U-53 - вбудований настільний подовжувач. Виконаний в корпусі з алюмінію і пластика, в корпус вбудовані 3 гнізда SHUKO і 2 USB-порти. Електричний подовжувач призначений для підключення електроприладів. Вбудовується в стіл, стільницю і т.п. Розрахований на врізний отвір в 100мм. Характеристики: Скритність. Подовжувач вбудовується в горизонтальну і / або вертикальну поверхню і повністю ховається в неї. Простота використання. Подовжувач розрахований на підключення трьох електроприладів з виделкою і двох з USB. Довжина кабелю подовжувача становить 1.5 метра. Максимально допустиме навантаження: 3600Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 94 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 97 мм |
| Довжина кабелю | 1,9м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 3 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 116 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 993 ₴



