
Подовжувач вбудовується в стіл GTV COMFORT, 4xSCHUKO, алюмінієвий, кабель 1.5м (AE-BPW4S100-53)
2 285 ₴
- В наявності
- Код: 6_20240
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTV AE-BPW4S100-53 - вбудований настільний подовжувач. Виконаний в корпусі з алюмінію і пластика, в корпус вбудовані 4 гнізда SHUKO. Електричний подовжувач призначений для підключення електроприладів. Вбудовується в стіл, стільницю і т.п. Розрахований на врізний отвір у 100мм. Переваги: Скритність. Подовжувач вбудовується в горизонтальну і/або вертикальну поверхню і повністю ховається в неї. Простота використання. Подовжувач розрахований на підключення чотирьох електроприладів з вилкою. Довжина кабелю подовжувача становить 1.5 метра. Максимально допустиме навантаження: 3600Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 94 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 97 мм |
| Довжина кабелю | 1,9м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 4 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 116 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 285 ₴



