
Подовжувач вбудований GTV PRESTINO, 2x роз. schuko, USB A+C, RJ45, HDMI, 1,5 м, чорний
5 438 ₴
- В наявності
- Код: 6_20882
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний подовжувач для розеток і USB GTV, вбудований PRESTINO. Монтується в стіл або іншу поверхню. При необхідності блок легко відкривається розсуванням магнітної кришки, і всі розетки доступні для використання. Ідеальне рішення для комфортного і зручного робочого місця, кабінетів, кухонь і т.п. Кількість електричних розеток: 2 Кількість роз'ємів USB: 2 USB-A + USB-C DC5V 3A (max 15,0W)/ DC9V 2A (MAX. 18,0W)/ DC12V 1.5A (MAX. 18,0W) Додаткові роз'єми: HDMI, RJ45 Тип гнізда: Schuko Ступінь захисту: IP 20 Максимальне навантаження, W 3500 Номінальна напруга, V: 220-240 V 50-60Hz Довжина кабелю: 1.5 м (в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 58 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 310 мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 2 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 438 ₴










