
Подовжувач вбудований GTV CHARGER PLUS індукційна зарядка, 1 роз. schuko, USB A+C, HDMI, RJ45, 1,5 м, білий
2 798 ₴
- В наявності
- Код: 6_20869
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізний в стіл подовжувач GTV, серії CHARGER PLUS оснащений індукційною зарядкою. Розрахований на 1 гніздо SCHUKO і 2 порти USB A+C 5V/2,4A. Крім того у комплекті чотири змінних модулі: USB A, HDMI, RJ45, які легко можна замінити самостійно у будь-який момент. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. 1 гніздо SCHUKO 2 порти USB A+C 5V/2,4A. 3 змінні порти USB A, HDMI, RJ45 Індукційна зарядка (5W) MAX - 3500W IP20 1.5м провід Діаметр врізного отвору 100мм Робоча напруга: 220-240В / 50-60Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 96 мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 1 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 798 ₴










