
Подовжувач вбудований GTV CAMINO, індукційна зарядка, 2x роз. schuko, USB A+C 10W, 1,5 м, чорний
4 867 ₴
- В наявності
- Код: 6_20872
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTV CAMINO - висувний настільний, круглий подовжувач, з індукційним зарядним пристроєм (10W), на 2 гнізда SHUKO, 1 порт USB-A та 1 порт USB-C DC5V 3A (max 15,0W)/ DC9V 2A (MAX. 18,0W)/ DC12V 1.5A (MAX. 18,0W) . Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. Характеристики: MAX - 3600 W MAX - 16 А IP20 1.5м провід Діаметр врізного отвору 113мм Робоча напруга: 220-240В / 50-60Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 113 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 330 мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 2 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 113 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 867 ₴










