
Подовжувач GTV прямокутний накладний BAR, 2xSCHUKO, 1xUSB A, 1xTYPE-C, 1xRJ45, 1xHDMI, кабель з вилкою 1,5м, чорний
7 574 ₴
- В наявності
- Код: 6_22093
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наведіть лад з кабелями, створюючи елегантний дизайн. Меблевий подовжувач BAR - дуже зручне рішення для дому та офісу. Сучасний тримач забезпечує простий і непомітний монтаж без необхідності свердлити/фрезерувати отвори в стільниці. Завдяки цьому ефект виходить дуже естетичним. Компактне поєднання різноманітних роз’ємів забезпечує зручну організацію кабелів в одному місці та завжди під рукою. Меблевий подовжувач BAR доступний в двох основних кольорах, що дозволяє легко підібрати кольори до верхньої частини меблів і стилю інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Сербія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 210 мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 2 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Накладний |
| Ширина | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 574 ₴





