
Подовжувач GTV круглий врізний SHUTTER, 1xSCHUKO, кабель з вилкою 1,5м, чорний (AE-GM1SSHU-20)
2 444 ₴
- В наявності
- Код: 6_22090
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний меблевий подовжувач з дизайнерським затвором. Меблевий подовжувач – функціональне доповнення в офісі та вдома. Він дозволяє естетично провести електричне живлення туди, де воно потрібне. Завдяки йому на робочому столі завжди буде порядок без сплутаних кабелів. Виготовлений з міцних і довговічних матеріалів, меблевий подовжувач має вигадливу кришку, що нагадує затвор фотоапарата. Вони можуть монтуватися окремо, дуетом, тріо або в інших комбінаціях, забезпечуючи доступ до необхідної кількості джерел живлення. Додатковою перевагою є проста і швидка збірка і оздоблення в двох основних кольорах, які легко підібрати під стиль інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Сербія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діаметр | 80 мм |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 1 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 444 ₴









