
Подовжувач GTV для офісу (врізний) CHARGER, 1 розетка schucko, 2xUSB 5V 2A, кабель 1,5м (AE-BPW1S2UCH-80)
1 341 ₴
- В наявності
- Код: 6_19658
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізний в стіл подовжувач GTV, серії CHARGER. Розрахований на 1 гніздо SCHUKO і 2 порти USB 2A 5V. Виконаний в корпусі з пластику і металу в сріблястому кольорі. Довжина кабелю 1.5м. Ступінь захисту IP20. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. 1 гніздо SCHUKO 2 порти USB 2A 5V MAX - 3600W IP20 1.5м провід Діаметр врізного отвору 100мм Робоча напруга: 220-240В / 50-60Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 90 мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 1 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 97 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 341 ₴







