
Настільна лампа GTV HIKARI LED, 6W, CCT, чорна, працює від power bank (LB-HIK6WCCT-10)
1 062 ₴
- В наявності
- Код: 6_20688
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа GTV HIKARI 6W. Елегантний універсальний дизайн дозволяє використовувати як лампу для читання і красивий декор на вашому столі. Лампа дозволяє регулювати яскравость і колір світла: теплий (3000К), нейтральний біли(4000К), холодний білий (6400К). Сенсорні кнопки на корпусі забезпечать безшумне і м'яке управління девайсом. Оснащена USB виходом 5V/1A. Переваги пристрою як лампи полягають в низькому електроспоживанні, відсутності ультрафіолетового випромінювання, малій вазі. Складна конструкція дозволяє легко переносити лампу з місця на місце і регулювати оптимально комфортне освітлення з будь-якого кута, щоб світло не потрапляло в очі. Корпус з глянсового пластика забезпечує легкість і міцність конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Світловий потік | 400 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі (Ra) | 80, > |
| Акумулятор | Немає |
| Енергетичний клас | А |
| Заявлений термін служби | 30000 г |
| Колірна температура | 3000-4000-6400K |
| Кут розсіювання | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062 ₴







