
Набір LED Стрічка GTV RGB 5м 150LED 25w, контролер IR 24 keys, блок живлення 12V 25W, IP20
1 678 ₴
- В наявності
- Код: 6_19986
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У набір входить повний комплект, який включає стрічку, блок живлення, контролер і пульт дистанційного керування. Стрічка містить світлодіоди трьох кольорів: red (червоний), green (зелений) та blue (синій) - звідси і абревіатура RGB. Змішуючи три кольори разом із білим, ми можемо отримати майже будь-який похідний колір. Завдяки пульту дистанційного керування, що додається, ви можете встановити основні кольори світлодіодів і їх похідні, а також ми можемо налаштувати яскравість стрічки. Пульт дистанційного керування також має чотири кнопки для активації функцій: - світло блимає квітами, що чергуються; - світло блимає одним кольором; - світло плавно переходить з одного кольору до іншого; - світло тьмяніє до нуля, а потім спалахує на повну потужність іншим кольором.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 5 мм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Потужність | 25 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | RGB |
| Напруга живлена | 12V |
| Освітлення | Світлодіодні |
| Тип вимикача | Пульт |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 678 ₴




