
Меблева розетка GTV SOFITO, 2хSHUKO, USB A+C, кабель 1.5 м, нержавіюча сталь
4 181 ₴
- В наявності
- Код: 6_27819
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблева розетка SOFITO є синонімом елегантності та функціональності. Продукт був розроблений з урахуванням потреб найвимогливіших користувачів. Він ідеально підходить для елегантних інтер'єрів офісів і будинків, де естетика йде рука об руку з сучасними технологіями. SOFITO виділяється своїм унікальним ретро-дизайном, в якому гармонійно поєднується сучасна функціональність з класичним стилем. Після установки подовжувач ідеально прилягає до стільниці, стаючи практично непомітним елементом простору. Виготовлений з високоякісного матового алюмінію, він випромінює елегантність і престиж. Плетений шнур живлення додає характеру цілому, акцентуючи увагу на кожній деталі. Розетка оснащена зарядним пристроєм USB A+C FAST Charge потужністю 30 Вт, що дозволяє швидко та зручно заряджати всі ваші пристрої. Монтаж подовжувача гранично простий – досить однієї ручки, щоб міцно закріпити його на готовому столі, без необхідності свердлити отвори. Розетка SOFITO - ідеальне рішення для людей, які цінують ексклюзивність, стиль і надійність. Його ретельно підібрані матеріали та точне виготовлення роблять його не тільки практичним елементом обладнання, але й прикрасою будь-якого інтер'єру. Меблева розетка SOFITO удостоєна нагороди FURNITURE DIAMOND 2025 в категорії Робоча зона, підкатегорія Work Basis, Преміум клас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 164 мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 2 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | в стіл |
| Ширина | 111 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 181 ₴






