
Меблева розетка GTV, 3хSHUKO, кабель 1.5 м, чорний
2 663 ₴
- В наявності
- Код: 6_27821
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична, прямокутна розетка, втоплена в стільницю, стане відмінним рішенням для мінімалістів і людей, які цінують простоту. Він тонко гармонує з поверхнею будь-якого письмового столу. Він доступний у стандартних кольорах, щоб поєднуватися з більшістю стільниць: білим, чорним та алюмінієвим. Естетичне покриття робить подовжувач практично непомітним у складеному стані Максимальне сумарне навантаження розеток - 3600Вт. Ступінь захисту IP20 дозволяє використовувати виріб у приміщеннях, де він не піддається впливу води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 68 мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина: | 266 мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд | 3 220V |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 663 ₴

