
Ліхтарик світлодіодний на батарейках GTV 3xAA, 6Вт, 6400К, IP44, чорний
622 ₴
- В наявності
- Код: 6_20010
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний ліхтарик GTV LT-LB6WT2-60 - це надійне переносне джерело світла. Виконаний в корпусі з алюмінію, захищений за стандартом IP44. Оснащений трьома режимами світіння і магнітом для підвішування ліхтарика. • Колірна температура: 6400K (холодний білий) • Світловий потік: 400Лм (джерело світла на 6Вт) Яскравий Економічний Довговічний Три режими світіння (головне світло, додаткове, червоне - попереджувальне світло) Магніт для підвішування ліхтарика Захист від сторонніх предметів (що мають діаметр ~ 1мм) і захист від вологи (кругових бризок)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 24 мм |
| Колір світла | Холодний |
| Колірна температура | 6100 |
| Розмір | 198мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴


