
Ліхтарик світлодіодний GTV на батарейці 1xAA, 3Вт, 6400К, 250м, IP44, акумулятор
243 ₴
- В наявності
- Код: 6_20009
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний ліхтарик GTV LT-LB3WT4-60 - це надійний переносне джерело світла. Виконаний в корпусі з алюмінію, захищеним за стандартом IP44. Оснащений чотирма режимами інтенсивності освітлення. • Колірна температура: 6400K (холодний білий) • Світловий потік: 200Лм (джерело світла на 3Вт) Яскравий Економічний Довговічний 4 режими інтенсивності освітлення Компактні габарити Прищіпка Захист від сторонніх предметів (що мають діаметр ~ 1мм) і захист від вологи (кругових бризок)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 24 мм |
| Колір світла | Холодний |
| Колірна температура | 6100 |
| Розмір | 94мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴


