
Ліхтарик кишеньковий GTV SOS Zoom на батарейках 3xAAA, 5Вт, 6400K, 200м, IP44, чорний
366 ₴
- В наявності
- Код: 6_20014
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTV LT-LKSZ3W-60 LED-ZOOM - це надійний світлодіодний ліхтар. Виконаний в корпусі з алюмінію чорного кольору, захищеним за стандартом IP44. Світловий потік 400Лм. Колірна температура 6400K (холодний білий). Яскравий Економічний Довговічний Велика дальність освітлення (200м) Захист від сторонніх предметів (що мають діаметр ~ 1мм) і захист від вологи (кругових бризок) Можливість включення режиму SOS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 30 мм |
| Колір світла | Холодний |
| Колірна температура | 6100 |
| Розмір | 130мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴



