
Вимикач сенсорний для профілю, димований GTV макс. 36-72 Вт, DC12-24В, IP20, з'єднувач COB, кабель mini AMP 2м
344 ₴
- В наявності
- Код: 6_27836
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безконтактний вимикач для монтажу всередині профілю, з одного боку він закінчується коннектором COB, що дозволяє швидко монтувати стрічку COB до вимикача, а з іншого за допомогою кабелю міні amp довжиною 2 м. Має функцію димування. Готовність до роботи позначається діодом. Це також полегшує пошук вимикача в темний час доби. Не підключайте перемикач під напругою. Перший запуск повинен відбуватися з надягненим чохлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлена | 12-24V |
| Особливості | Димер |
| Розмір | 65х10х5мм |
| Сила тока | max 3A |
| Тип вимикача | Сенсор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴





