
Вимикач безконтактний GTV 1-режимний MIKRO, макс. 36 Вт, DC12В, 1 датчик, білий
568 ₴
- В наявності
- Код: 6_22117
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однополюсний перемикач з одним щупом. Діаметр детектора всього 8 мм, а його довжина - 13 мм. Його можна встановити двома способами: в просвердлений отвір або за допомогою кріпильного кронштейна, що входить в комплект. Вмикається автоматично при відкритті дверцят або шухляди. Потужність: працює від 12V з максимальною потужністю 36W і від 24V - до 72W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 7.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІІ |
| Колір | Білий |
| Напруга живлена | 12-24V |
| Потужність | 36-72W |
| Тип вимикача | Безконтактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴

