
Акумуляторна настільна лампа GTV AZELIA, 2,5W, 1A, 4000K, 4000mAh, білий
1 745 ₴
- В наявності
- Код: 6_24615
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна світлодіодна лампа AZELIA - це поєднання функціональності, елегантності та сучасного дизайну, яке обов'язково додасть шарму вашому інтер'єру. Незалежно від того, чи потрібне вам додаткове джерело світла на робочому столі, чи ви хочете створити затишну атмосферу у вітальні, AZELIA стане ідеальним вибором. Завдяки вбудованій акумуляторній батареї та опції затемнення ви можете адаптувати його до своїх індивідуальних потреб, створюючи унікальну атмосферу у вашому домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга живлення | 5В |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Світловий потік | 200 лм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Да |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Колірна температура | 4000 |
| Розмір | 340х100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 745 ₴





