
Світильник світлодіодний Biom DL-R201-10-6 6200K 10Вт без д/к
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2763
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний Biom DL-R201-10-6 6200K 10Вт без д/к. Накладний світильник від виробника BIOM з потужністю 10 Вт, захистом IP20. Ідеально підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень. Накладний світильник BIOM — доставка по Україні, гарантія від виробника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 10 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 810 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 220x75 |
| Димер | Не димуються |
| Еквівалентна потужність | 90 W |
| Колірна температура | 6200 |
| Напруга мережі | 176-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Способ монтажа | Накладні |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип керування | - |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴

