
Світлодіодній накладний світильник Feron AL6030 GRAND COLOR 60Вт з RGB білий
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 7526
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодній світильник Feron AL6030 GRAND COLOR 60Вт 3000-6500К+RGB IP20 білий SMART світильник з RGB свіченням. Сфера використання: житлові приміщення, кафе, ресторани, готелі тощо. Переваги світильника Feron AL6030 GRAND COLOR Оптимальна конструкція. Модель виконана в новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на зміну світлових характеристик у порівнянні з іншими моделями. Біле та RGB-свічення. Основною рисою світильника є наявність двох режимів світла - біле свічення та RGB-свічення. Біле свічення регулюється в межах 3000-6000К. RGB-свічення має режими вибору одного із 7 статичних кольорів свічення, або поступове перемикання 7 динамічних режимів з можливістю регулювання їх швидкості. Дизайн. Має стильний, сучасний та незвичний футуристичний дизайн, у вигляді округлих сот, що робить цей світильник окремим елементом інтер’єру та його окрасою Рівномірне свічення. Нове технічне рішення зберігає однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Потужність | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колекція | GRAND COLOR |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | регульований + RGB |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 6 шт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 V |
| Розмір | 500*100 мм |
| Світловий потік | 4500 |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип монтажа | накладний |
| Функція діммування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴



